העמודות

 • TSDI. השילוב האופטימלי בין איכות וחסכון
 • UPDI. להפקת UltraPure Water
 • XTDI. לתפוקת מים אולטימטיבית באיכות מרבית
 • FPDI. להפקת מים נטולי מלחים לפי תקני מזון
 • TSDI Nano. לצריכה של עד 10 ליטר ליום

עמודות מיוחדות

 • TPDI. לתפוקת מים גבוהה במיוחד
 • TPDI MAGNUM MODULE.
 • XTDI MAGNUM MODULE.
 • XTDI MACRO + MAGNUM.
 • MBDI. לאיכות מים גבוהה במיוחד

עמודות מים רכים

 • TSFT. השילוב האופטימלי בין איכות וחסכון

  להזמנת החלפה

  הצהרת נגישות

  הצהרת נגישות

  אנו מאמינים שהאינטרנט צריך להיות זמין ונגיש לכל אחד ומחויבים לספק אתר אינטרנט נגיש לקהל הרחב ביותר האפשרי.
  אתר זה מונגש באופן מלא בעברית ובאנגלית בעזרת תוכנת הנגשה accessible המופעלת באמצעות שרת הנגשה ייעודי.
  התוכנה מאפשרת לאתר ולהיצמד להנחיות לנגישות תכנים באינטרנט של World Wide Web Consortium (W3C) 2.1 (WCAG 2.1) ברמת AA . התוכנה כפופה לתנאי השימוש של היצרן.

  ממשק הנגישות מאפשר לאנשים עם מוגבלויות ספציפיות להתאים את ממשק המשתמש של האתר ולעצב אותו לצרכיהם האישיים.

  בנוסף, האתר משתמש באפליקציה מבוססת בינה מלאכותית שפועלת ברקע ומייעל את רמת הנגישות שלו באופן קבוע. יישום זה מתקן את ה- HTML של האתר, מתאים את הפונקציונליות וההתנהגות שלו עבור משתמשים עיוורים, ולפונקציות מקלדת המשמשות אנשים עם ליקויים מוטוריים.

  כיצד פועלת ההנגשה באתר טרייטל?

  תפריט ההנגשה מצוי בפינה השמאלית התחתונה במסך וזמין לאורך כל מסכי הגלישה באתר. יש ללחוץ על סמל התפריט ולבחור ממנו את התאמות הנגישות הרצויות והן יחלו לפעול מיידית.

  מה קיים בתפריט?

  קורא מסך וניווט בלוח המקשים

  האתר שלנו מיישם את טכניקת ARIA attributes (Accessible Rich Internet Applications), לצד שינויים התנהגותיים שונים, כדי להבטיח שמשתמשים עיוורים המבקרים עם קוראי מסך יוכלו לקרוא, להבין וליהנות מפונקציות האתר. ברגע שמשתמש עם קורא מסך נכנס לאתר, הוא מקבל מיד הנחיה להיכנס לפרופיל קורא המסך כדי שיוכל לגלוש ולתפעל את האתר ביעילות. כך האתר שלנו מכסה כמה מהדרישות החשובות ביותר לקורא מסך:

  אופטימיזציה של קוראי מסך : אנו מפעילים תהליך שלומד את מרכיבי האתר מלמעלה למטה, כדי להבטיח תאימות מתמשכת גם בעת עדכון האתר. בתהליך זה, אנו מספקים לקוראי מסך נתונים משמעותיים באמצעות מערכת התכונות של ARIA. לדוגמה, אנו מספקים תוויות טפסים מדויקות; תיאורים של אייקונים ניתנים לפעולה (סמלים של מדיה חברתית, סמלי חיפוש, סמלי עגלה וכו'); הנחיות אימות עבור קלט טפסים; תפקידי אלמנט כגון לחצנים, תפריטים, דיאלוגים מודאליים (חלונות קופצים) ואחרים.

  בנוסף, תהליך הרקע סורק את כל תמונות האתר. הוא מספק תיאור מבוסס תמונה-אובייקט-זיהוי מדויק ומשמעותי כתג ALT (טקסט חלופי) עבור תמונות שאינן מתוארות. זה גם יחלץ טקסטים המוטבעים בתוך התמונה באמצעות טכנולוגיית OCR (זיהוי תווים אופטי). כדי להפעיל התאמות של קורא מסך בכל עת, המשתמשים צריכים רק ללחוץ על שילוב המקלדת Alt+1. משתמשי קוראי מסך מקבלים גם הודעות אוטומטיות להפעיל את מצב קורא המסך ברגע שהם נכנסים לאתר.

  התאמות אלו תואמות לקוראי מסך פופולריים כגון JAWS, NVDA, VoiceOver ו-TalkBack.

  אופטימיזציה של ניווט מקלדת : תהליך הרקע גם מתאים את ה-HTML של האתר ומוסיף התנהגויות שונות באמצעות קוד JavaScript כדי להפוך את האתר לפעיל באמצעות המקלדת.

  כולל את היכולת לנווט באתר באמצעות מקשי Tab Shift+Tab, להפעיל תפריטים נפתחים עם מקשי החצים, לסגור אותם עם Esc לחצני הפעלה וקישורים באמצעות מקש Enter, לנווט בין רכיבי רדיו ותיבת סימון באמצעות מקשי החצים, וכן מלא אותם עם מקש הרווח או מקש Enter.
  בנוסף, משתמשי מקלדת ימצאו תפריטי דילוג על תוכן זמינים בכל עת על ידי לחיצה על Alt+2, או כרכיב הראשון של האתר בזמן ניווט עם המקלדת. תהליך הרקע מטפל גם בחלונות קופצים שהופעלו על ידי הזזת מיקוד המקלדת לעברם ברגע שהם מופיעים, ולא מאפשר לפוקוס להיסחף החוצה.

  משתמשים יכולים גם להשתמש בקיצורי דרך כגון "M" (תפריטים), "H" (כותרות), "F" (טפסים),"B" (לחצנים) ו-"G" (גרפיקה) כדי לקפוץ לאלמנטים ספציפיים.

  פרופילי מוגבלויות הנתמכים באתר האינטרנט שלנו

  פרופיל בטוח לאפילפסיה : פרופיל זה מאפשר לאנשים עם אפילפסיה להשתמש בבטחה באתר על ידי ביטול הסיכון להתקפים הנובעים מהנפשות מהבהבות או מהבהבות ושילובי צבעים מסוכנים.

  פרופיל לקוי ראייה : פרופיל זה מתאים את האתר כך שיהיה נגיש לרוב ליקויי הראייה כגון ראייה משפילה, ראיית מנהרה, קטרקט, גלאוקומה ואחרים.

  פרופיל מוגבלות קוגניטיבית : פרופיל זה מספק תכונות מסייעות שונות כדי לעזור למשתמשים עם מוגבלויות קוגניטיביות כגון אוטיזם, דיסלקציה, CVA ואחרים, להתמקד במרכיבים החיוניים ביתר קלות.

  פרופיל ידידותי ל- ADHD : פרופיל זה מפחית באופן משמעותי את הסחות הדעת ורעש כדי לעזור לאנשים עם ADHD והפרעות נוירו-התפתחותיות לדפדף, לקרוא ולהתמקד במרכיבים החיוניים ביתר קלות.

  פרופיל משתמשים עיוורים (קוראי מסך) : פרופיל זה מתאים את האתר כך שיהיה תואם לקוראי מסך כגון JAWS, NVDA, VoiceOver , TalkBackקורא מסך מותקן במחשב של המשתמש העיוור, ואתר זה תואם לו.

  פרופיל ניווט במקלדת (לקויי מוטורי) : פרופיל זה מאפשר לאנשים בעלי מוגבלויות מוטוריות להפעיל את האתר באמצעות Tab, Shift+Tab ומקשי Enter . משתמשים יכולים גם להשתמש בקיצורי דרך כגון "M" (תפריטים), "H" (כותרות), "F" (טפסים)), "B" לחצנים) ו"G" -(גרפיקה) כדי לקפוץ לאלמנטים ספציפיים.

  התאמות נוספות של תכנון וקריאות של ממשק משתמש

  התאמות גופנים – משתמשים יכולים להגדיל ולהקטין את גודלו, לשנות את משפחתו (סוגו), להתאים את המרווחים, היישור, גובה הקו ועוד.

  התאמות צבע – המשתמשים יכולים לבחור פרופילי ניגודיות צבעים שונים כגון בהיר, כהה, הפוך ומונוכרום. בנוסף, משתמשים יכולים להחליף ערכות צבעים של כותרות, טקסטים ורקעים עם למעלה משבע אפשרויות צביעה שונות.

  אנימציות – משתמשים אפילפטיים יכולים להפסיק את כל האנימציות הפועלות בלחיצת כפתור. אנימציות הנשלטות על ידי הממשק כוללות סרטונים,GIF ומעברי CSS מהבהבים.

  הדגשת תוכן – משתמשים יכולים לבחור להדגיש אלמנטים חיוניים כמו קישורים וכותרות. הם יכולים גם לבחור להדגיש רק אלמנטים ממוקדים או מרחפים.

  השתקת אודיו – משתמשים עם מכשירי שמיעה עלולים לחוות כאבי ראש או בעיות אחרות עקב השמעת אודיו אוטומטית. אפשרות זו מאפשרת למשתמשים להשתיק את כל האתר באופן מיידי.

  הפרעות קוגניטיביות – אנו משתמשים במנוע חיפוש המקושר לוויקיפדיה ולוויקימילון, המאפשר לאנשים עם הפרעות קוגניטיביות לפענח משמעויות של ביטויים, ראשי תיבות, סלנג ואחרים.

  פונקציות נוספות – אנו מאפשרים למשתמשים לשנות את צבע וגודל הסמן, להשתמש במצב הדפסה, להפעיל מקלדת וירטואלית ופונקציות רבות אחרות.

  טכנולוגיה מסייעת ותאימות דפדפן

  אנו שואפים לתמוך בכמה שיותר דפדפנים וטכנולוגיות מסייעות, כך שהמשתמשים שלנו יוכלו לבחור את הכלים המתאימים ביותר עבורם, עם כמה שפחות הגבלות. אנו מסוגלים לתמוך בכל המערכות העיקריות המהוות למעלה מ-95% מנתח השוק של המשתמשים, כולל Opera, Apple Safari, Mozilla Firefox, Google Chrome ו Microsoft Edge, JAWS-ו- NVDA (קוראי מסך), הן עבור משתמשי Windows והן עבור משתמשי MAC.

  הסדרי נגישות במבנים

  במשרדי החברה אין קבלת קהל.

  דרכי פנייה לבקשות והצעות לשיפור בנושא נגישות

  חרף מאמצינו לאפשר לכל אחד להתאים את האתר לצרכיו, ולאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, עדיין עשויים להיות דפים או מדורים שאינם נגישים במלואם, נמצאים בתהליך של נגישות, או שחסר להם פתרון טכנולוגי הולם כדי להנגיש אותם.

  נדגיש כי אנו נמשיך במאמצים לשפר את הנגישות כחלק ממחויבותנו לאפשר לכלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות לקבל את השרות הנגיש ביותר. במידה ונתקלת בבעיה או בתקלה כלשהי בנושא הנגישות, נשמח שתעדכן אותנו בכך ואנו נעשה כל מאמץ למצוא עבורך פתרון מתאים ולטפל בתקלה בהקדם ככל שניתן.

  במידה ויש לך שאלות או הצעות שיפור נשמח לקבל את פנייתך ולסייע באמצעות:
  מייל: office@treitel.co.il
  טלפון: 03-9787777
  פקס: 03-9232928.
  מענה טלפוני בשעות הפעילות בימים א'-ה' בין השעות 08:00-16:00.

  סטטוס נגישות אתר האינטרנט בשתי השפות עברית ואנגלית, ספטמבר 2022.
  הופק על ידי accessible קישור לאתר החברה.